O mnie

11 wajgela.00 01 10 12.Still001
Jestem ogrodniczką i nie potrafię myśleć o niczym innym, jak tylko o roślinach i moich dwóch ogrodach. Każdego ranka rozpoczynam dzień od “obchodu”. Każdy wyjazd to okazja do zdobycia nowych cudów natury, a  wieczór to  przeglądanie aukcji i forów internetowych z roślinami.
Strona i blog Ogrodowe Sprawy (pierwotnie Zielonastrefa) powstały z wielu powodów. Przede wszystkim dlatego, że pisanie bloga przynosiło mi dużo satysfakcji, sprawiało  frajdę, pomagało uporządkować, przyswojoną wiedzę ogrodniczą i pozwalało przedstawiać ogrodnicze szaleństwa w moich dwóch, dużych ogrodach.
Z czasem, pomyślałam o stronie na Fb, podcaście i swoim kanale na YouTube. Jeżeli to wszystko co robię, przyda się osobom o podobnych zainteresowaniach, to bardzo będzie mnie to cieszyć i nakręcać do dalszych działań. Może wspólnie rozsiejemy wiedzę, dobre nawyki pro-ekologiczne i pokażemy, że grzebanie w ziemi jest fajne!
Zakonczenie.00 36 24 25.Still001
kurs promo1.00 00 03 20.Still001
Pod tym adresem znajdziesz opisy moich roślin, ich zdjęcia, nowości z dziedziny ogrodnictwa i wszystko to, co idzie w parze z ogrodem, architekturą krajobrazu czy hortiterapią. Chcę, aby ta strona była pomocna dla wielu ludzi. By treścią odpowiadała na tematy budzące największe zainteresowanie. Odpowiem na każde pytanie, pomogę przy wyborze roślin, wskażę co zrobić by lepiej rosły. Zachęcam więc, do komentowania, pytania i inspirowania się.